deutschanglickyčesky

zvolte jazyk:

specializujeme se na opracování strojírenských součástí

MCR Technology  s.r.o. byla založena v roce 1993 jako dceřiná společnost německé firmy Mayer&Cie, za účelem výroby dílů z odlitků šedé a tvárné litiny, určených pro stojany velkoprůměrových pletacích strojů.
Postupně pak přicházeli další zákazníci a výrobní sortiment se tak  výrazně měnil a rozšiřoval  o nové příležitosti.
Dnes se firma soustředí především na rotační součásti s využitím CNC karuselů a také na CNC frézování a vrtání obrobků.  Hotové dílce  se tak uplatní nejen jako součásti pletacích strojů, ale také v energetickém,  potravinářském,  leteckém a spotřebním průmyslu.
Maximální velikost polotovarů je cca 2000 mm a váha 3,5 tuny s možností obrábět  veškeré kovové materiály, včetně litin, ocelí, nerezových ocelí a bronzů.
Odlitky, výkovky, výpalky  si dodává buď zákazník nebo jsou zajišťěny společností MCR Technology.
Dále je nabízeno mokré lakování a 3D měření.

V roce 2016 společnost MCR Technology získala nového vlastníka,    stejného   jako kovárna  INPO, se kterou tak vytváří  jeden územní celek.
INPO spol. s r.o. je společností, která podniká v oblasti výroby zápustkových výkovků a navazuje na dlouholetou tradici výroby výkovků v Hošťálkové.
Obě společnosti touto těsnou  vazbou  našly nové, vzájemně prospěšné výrobní možnosti s komplexnější  nabídkou pro zákazníka.

Nová mateřská společnost podporuje stávající aktivity firmy MCR Technology, včetně modernizace výrobního zařízení a pracovního prostředí.

MCR Technology  spol. s r.o. byla v roce 2001 poprvé
certifikovaná  v oblasti systému managementu kvality dle ISO 9001 a tento systém je dále udržován, rozvíjen a pravidelně kontrolován, včetně zákaznických auditů významných společností jako např. Honeywell,  Electrolux,  Mayer&Cie,  Andritz ,  Huisman.

  o nás